تندیس زرین مشتری‌مداری به مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس اهدا شد

منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس موفق به دریافت تندیس زرین و لوح تقدیر هشتمین اجلاس سراسری مشتری‌مداری شد.

به گزارش کنکاش فردا، روز چهارشنبه ۹ خرداد ماه ۱۴۰۳، منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس به‌ لطف ارائه خدمات باکیفیت و توجه ویژه به امر مشتری‌مداری و برخورد شایسته با سرمایه‌گذاران، تندیس زرین و لوح تقدیر هشتمین اجلاس سراسری مشتری‌مداری را دریافت کرد.

این اجلاس که در سالن همایش‌های صداوسیما برگزار شد، میزبان مقامات بلندپایه از قوه‌ مقننه و مجریه بود و در آن شرکت‌های بزرگ و تاثیرگذار کشوری مورد ارزیابی قرار گرفتند.

در این اجلاس مدعوین دولتی، نمایندگان مجلس و میهمانان ویژه ضمن تبیین اهمیت مشتری‌مداری جهت تقویت اقتصاد کشور و کمک به بهینه‌کردن کیفیت محصولات تولیدی و خدمات، به انتقال تجربیات خود در این زمینه پرداختند.

رونمایی از کتیبه‌ کنگره تجدید میثاق بخش صنعت، معدن و تجارت با آرمان‌های رئیس جمهور شهید نیز با حضور امیرحسین قاضی‌زاده، معاون ریاست جمهوری از دیگر برنامه‌های جانبی این مراسم بود.

گفتنی است منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس به‌ عنوان بزرگ‌ترین منطقه ویژه اقتصادی کشور در سال‌های اخیر، افزایش چندبرابری جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی را تجربه کرده و این مسئله نشانه مشتری‌مداری ویژه این منطقه عظیم صنعتی است.