داخلی‌سازی و هوشمندسازی، ۲ محور اصلی دومین رویداد توسعه فناوری صنعت لوازم‌خانگی

کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار لوازم خانگی با مشارکت شرکت شهرک‌های صنعتی قزوین و با همکاری انجمن صنایع لوازم‌خانگی ایران، دومین رویداد فناورانه صنعت لوازم‌خانگی(HATEC) را در دو محور داخلی‌سازی و هوشمندسازی برگزار می‌کند.

به گزارش کنکاش فردا، این رویداد فناورانه در راستای جاری‌سازی نوآوری در صنعت و با تاکید بر به‌همرسانی عرضه و تقاضا از ۲۹ آذر تا یکم دی ۱۴۰۱ همزمان با نمایشگاه صنایع لوازم خانگی (هامکس۱۴۰۱) در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

همچنین در دو روز این رویداد، نشست‌های تخصصی و پنل‌های گفت‌وگو با دو محور «داخلی‌سازی در صنعت لوازم‌خانگی و چالش‌های آن» و «لوازم خانگی هوشمند» به اجرا در می آید که در این پنل‌ها مسائل نوآورانه صنعت با حضور شرکت‌های دانش بنیان و ارائه کننده نوآوری مورد بحث، بررسی و تبادل نظر قرار خواهد گرفت.

نشست «اکوسیستم نوآوری و فرآیند تحقیق و توسعه؛ تجربه‌ها، چالش‌ها و راهکارها»، «لوازم خانگی هوشمند؛ تجربه‌ها و چشم انداز آینده»، «فرصت‌ها و ظرفیت‌های قانونی برای نوآوری و تحقیق و توسعه»، «انقلاب صنعتی چهارم و نوآوری در فرایندها؛ تجربه‌ها و چشم اندازها» و «داخلی‌سازی در صنعت لوازم خانگی؛ چالش‌ها و راهکارها» مهمترین نشست‌های تخصصی و پنل‌های گفت و گو در این رویداد فناورانه خواهد بود.

مدیران عامل، مدیران ارشد، مدیران R&D و نوآوری، مدیران توسعه و محصول، مدیران مالی و مهندسین صنایع، مدیران فرایند و IT و مدیران ساخت داخل از جمله مهمترین شرکت‌کنندگان و مخاطبین نشست‌های تخصصی و پنل‌های چندگانه در این رویداد فناورانه هستند.

همچنین رونمایی از محصولات نوآورانه مرتبط با صنعت لوازم خانگی از دیگر برنامه‌های این رویداد خواهد بود که این اقدام به‌منظور معرفی شرکت‌های نوآور و محصولات نوآورانه انجام خواهد شد.