۵۳ پروژه صنعت آب و برق در استان فارس افتتاح شد

با حضور رئیس‌جمهور در استان فارس ۵۳ پروژه صنعت آب و برق شامل ۱۲ طرح آبی و ۴۱ پروژه برق به ارزش ۱۰.۶ هزار میلیارد تومان افتتاح و در مدار بهره‌برداری قرار گرفت.

 به گزارش کنکاش فردا، با حضور رئیس جمهور در استان فارس ۵۳ پروژه صنعت آب و برق به ارزش ۱۰.۶ هزار میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

طرح سامانه آب‌رسانی به شیراز از سد درودزن، آبرسانی به ارسنجان، آبرسانی به شهر قیر، آبرسانی به شهرهای داراب، فسا، حاجی آباد، مجتمع بالاده و روستاهای مجموعه تخته سنگ و بالش از جمله طرح‌های آبرسانی اففتاح شده به حساب می‌آید.

در حوزه بازچرخانی آب احداث تصفیه فاضلاب و اجرای شبکه به همراه نصب ۴۸۰ عدد سپتیک تانک پلی اتیلن روستاهای میان اقلید، فاز اول طرح فاضلاب شهر آباده شامل شبکه و تصفیه خانه فاضلاب، اجرای شبکه و احداث تصفیه‌خانه فاضلاب خرمبید نیز از دیگر طرح‌های حوزه آب در استان فارس است که صبح امروز با حضور رئیس جمهور افتتاح شد.

علاوه بر طرح‌های آبی در حوزه برق نیز پروژه‌هایی در قالب خطوط انتقال پست‌های شبکه برق افزایش ظرفیت پست ترمیم خطوط توزیع برق خطوط چند مداره و سایر پروژه‌های ارتقا بازدهی صنعت برق افتتاح شد.